Mağusa Yurt


Uğursal Öğrenci Yurdu

Doğu Akdeniz Üniversitesi Yurtlar Bölgesin’nde yer alan, (daü yurt), Uğursal Öğrenci Yurdu kampüs içerisinde bulunması nedeniyle öğrencilere yaşam kolaylığı sağlıyor. Yurtta kalan öğrenciler yurdun civarındaki tüm bankaların ATM’lerinden faydalanabilirler. Ayrıca Uğursal Öğrenci Yurdu, emu dorm, Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne de sadece beş dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsünün en avantajlı konumunda yer alması sebebiyle Uğursal Öğrenci Yurdu, Mağusa yurt, famagusta dorm, öğrencilerin tercih edebileceği en uygun yurtlardan biri. Yurtta özel güvenlik hizmeti sağlanıyor ve iç ve dış mekanlarda 24 saat kamera sistemi aktif olarak çalışıyor. Uğursal Öğrenci Yurduna girişler kart sistemi ile olup, yurtta kalan öğrencilerin güvenliği her açıdan düşünülmüş durumda. Famagusta dorm, emu dorm, öğrencilerinin huzur ve refah içinde eğitim ve öğretimlerini sürdürmeleri için her ayrıntı düşünülerek inşa edildi. Ayrıca yurt binasında yangın alarm sistemi de bulunuyor. Öğrenciler konaklamak için standart veya süit odaları tercih edebiliyor. Yurt zemin katta bulunan market, restoran-cafe ve berber gibi imkanlarıyla bölgedeki diğer yurtlara göre üstün bir konumda. Hem ödeme avantajları, hem de köklü ve oturmuş bir yurt, kampüste daü yurtları içinde olması sebebiyle öğrencilerin tercih edebileceği bir yurt.


Mağusa Yurt odaları konforlu ve güvenlidir.

Toplam 237 öğrenci ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Oda zeminleri laminant parkeyle kaplanmış olup, oldukça geniş ve ferah odalar. Uğursal Öğrenci Yurdu, öğrencilerin keyifle günlerini geçirecekleri, sıcak bir ortam sunar. Yurt içinde klimalar aktif olarak çalışmakta olup, öğrencilerin konforlu bir yaşam sürmesi için tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Yurt içinde kablolu ve kablosuz internet seçenekleri mevcut. Famagusta dorm, emu dorm, öğrencilerimiz, Uğursal Öğrenci Yurdu’nda gün boyunca ister ders çalışabilir, ister yurt içindeki arkadaşlarıyla keyifli sohbetler edecekleri ortamları bulabilirler.

Temizlik konusunda da Uğursa Öğrenci Yurdu oldukça titiz çalışıyor. Yurt odaları ve odalarda yer alan banyolar gün aşırı, ortak kullanım alanları ve mutfaklar ise her gün, yurdun temizlik personelince temizleniyor. Öğrencilerin yataklarındaki nevresim takımları ise, yine yurdun temizlik personelince haftada bir olmak kaydıyla değiştiriliyor.


Uygun ücretler ve ödeme imkanları

Uğursal Öğrenci Yurtlarının fiyatları bölgedeki diğer yurtlara göre oldukça uygun olup dileyen ailelere taksitli ödeme seçenekleri de mevcuttur. Uğursal Öğrenci yurdunun ücretlerinin kredi kartı ile ve online ödenebilmesi ise, hem öğrencilere hem ailelerine önemli bir kolaylık sağlıyor. Yurt ücretlerine elektrik, 24 saat sıcak su ve 100 mbps internet (kaplolu ve WiFi) dahildir.

Gazimağusa yurtları içinde, Mağusa yurt, siz de Uğursal Öğrenci Yurdu’nu tercih ederek evinizdeki konforu ve rahatlığı sürdürebilirsiniz. Famagusta dorm, emu dorm, öğrencilerine ödeme kolaylıkları ve köklü bir daü yurt olması sebebiyle bir çok avantaj sağlayan Uğursal Öğrenci Yurdu, Mağusa yurtları içinde gönül rahatlığıyle öğrencilerin tercih edebileceği daü yurt, Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunmaktadır.