Doğu Akdeniz Üniversitesi Yurt


Eşsiz Bir Yaşam Alanı Uğursal Öğrenci Yurdu

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içerisinde, tek çatı altında üç bloktan oluşan Uğursal Öğrenci Yurdu, daü yurtları içinde öğrencilere sağladığı birçok avantajıyla tercih ediliyor. Fakülteye ve idari binalarına yürüme mesafesinde yer alan yurt, kampüsün içerisindeki konumu nedeniyle de en popüler Mağusa yurt olma yolunda ilerliyor. Depreme karşı dayanıklı binası, ses ve ısı izolasyonu sistemlerinin tam olmasıyla ailelerin içi rahat olarak ayrılmasına olanak sağlıyor. Yurt binasında market, restoran, cafe ve berber salonunun yer alması ise famagusta dorm, emu dorm öğrencileri için yaşam kolaylığı sağlıyor.


DAÜ Yurdun Güvenlik Önlemleri Tam

Evinizin Konforunu Uğursal Öğrenci Yurdu’nda Yaşayın

Uğursal Öğrenci Yurdu, yurt öğrencilerine 24 saat sıcak su imkanı sağlıyor. Bölgedeki diğer yurtlara göre oldukça geniş ve ferah odalarında kalırken, famagusta dorm öğrencileri evlerinin konforundan da uzaklaşmamış oluyor. Yurt binasında katlarda tam donanımlı bir mutfak (gaz ocağı, elektrikli fırın ve mikrodalga) öğrencilere sunuluyor. Böylece öğrenciler canı ne zaman, ne isterse mutfakta hazırlama imkanına sahip oluyor. Yurt yönetimi ve yurt çalışanları da öğrencilere, kendilerini evlerinde hissetmeleri için her türlü hizmeti sunuyor. Deneyimli kadrosuyla, Uğursal Öğrenci Yurdu, Mağusa yurtları arasında öğrencilerin bir numaralı tercihi oluyor.


İş Ahlakına ve İnsana Değer Veren Bir Öğrenci Yurdu

Uğursal Öğrenci Yurdu’nda modern yönetim sistemleri benimsenmiş olup, iş ahlakına, şeffaflığa, emeğe ve insana değer verilmektedir. Bu prensiplerle çalışan Mağusa yurt, daha iyiye ulaşmak için günden güne kendini geliştiriyor ve emu dorm öğrencilerine daha iyi imkanlar sağlamayı hedefliyor.

Famagusta dorm öğrencilerinin başarısının doğru çalışma ortamından geçtiğini bilen Uğursal Öğrenci Yurdu, onlara uygun çalışma ortamları sağlayarak eğitim ve öğretimlerinde başarılı olmalarına katkı sağlamaya çalışıyor. Değerli misafirlerine sağladığı konforla, ulaşım ve ödeme imkanlarındaki kolaylıklarla bölgedeki diğer yurtlardan daha çok tercih ediliyor.


Uğursal Öğrenci Yurdunun Kalite Politikası

Uğursal Öğrenci Yurdu, daü yurt, Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda hizmetlerini şekillendiriyor. Her zaman kaliteli ve seçkin bir yurt olmayı sürdürüyor. Mağusa yurt, daü yurtları içinde uygun ödeme planı ve taksit seçenekleriyle öğrencilere birçok kolaylık sağlıyor. Ayrıca yurdun taksitlerini kredi kartıyla online ödeme imkanı da bulunuyor. Aile sıcaklığına ve ev ortamına uygun hizmet kalitesini benimseyen Uğursal Öğrenci Yurdu, öğrencilerin yaşamaktan zevk alabilecekleri kaliteli ortamlar sunuyor. Daü yurtları içinde kampüsün en iyi lokasyonuna sahip olup, famagusta dorm, emu dorm öğrencilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm merkezlere bir dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.