Hakkımızda

Mağusa Öğrenci Yurdu


"En popüler" yurt olarak üniversite kampüsü içerisinde yurtlar bölgesinde bulunan yurt binamız depreme karşı dayanıklı olup ses ve ısı izolasyonu mevcuttur. Herşey bir çatı altında düşüncesiyle 3 blok ve 3 kattan oluşan yurdumuz fakülte ve idari binalara yürüyüş mesafesinde olup giriş katında öğrencilerimizin alışveriş yapabilecekleri supermarket, yemek yiyebilecekleri restorant -cafe, berber salonu ve öğrenci çamaşır toplama merkezi bulunmaktadır. Yurt binamızda özel güvenlik ekibi, kartlı giriş sistemi, iç ve dış mekanlarda kamera sistemi, yangın uyarı sistemi, 24 saat sıcak su, jeneratör ve ayrıca her katta öğrencilerin ortak kullanımı için tam donanımlı mutfak (ocak, fırın, mikrodalga v.s.) bulunmaktadır.

HakkımızdaVizyonumuz


Çağdaş yönetim anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermeden öğrencilerimizle bütünleşmeyi sağlamak, başarının doğru çalışma ortamından geçtiğinin bilinci içerisinde değerli misafirlerine rahat, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak.

Misyonumuz


Yurt yönetimi ve çalışanları öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedebilmeleri için gerekli özen ve gayreti göstermekte, deneyimli kadromuz ile verdiğimiz hizmet gururumuz, her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışmak sözümüz olsun.

Değerlerimiz


Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak, iş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak, işte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak, emeğe ve insana değer vermek, modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.