Onlıne Ödeme | Gizlilik ve Güvenlik Politikası


Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut K.K.T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Sanel Ltd.(Uğursal Öğrenci Yurdu), kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Sanel Ltd.(Uğursal Öğrenci Yurdu)’nda, kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken durumlarda 128 bit SSL sistemiyle korunursunuz. Ayrıca sistemimizde size ait kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz ve saklanmaz. Sistem, müşteri tarafından kredi kartı ile yapılan ödemeler, direkt ilgili bankaya pos edilecek şekilde programlanmıştır.

Sanel Ltd.(Uğursal Öğrenci Yurdu)’ndan almış olduğunuz hizmetlerde kullandığınız şifreler, sistem yöneticileri ve şirket personeli de dahil üçüncü şahıslarca görülemez.

Sanel Ltd.(Uğursal Öğrenci Yurdu)’nun sağladığı hizmetler ile ilgili üyelerin kullanıcı bilgileri, hiçbir şekilde üçüncü kişi ve kurumla paylaşılmaz.